loader
Blog

10 Najlepsze kursy hiszpańskiego online w 2022 roku

Jeśli marzysz o nauce drugiego języka, hiszpański jest wspaniałym wyborem. Brzmi on muzycznie, jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie i jest uważany za łatwiejszy do nauczenia się dla osób anglojęzycznych w porównaniu z innymi językami.

Dla wielu osób kursy online są obecnie lepszą opcją niż tradycyjne szkoły językowe ze względu na wygodę, elastyczność i cenę. W tym artykule przedstawiamy nasze propozycje najlepszych kursów hiszpańskiego online w 2022 roku.

Mamy nadzieję, że nasza lista pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie kurs i pozwoli Ci rozpocząć realizację Twoich celów tak szybko, jak to możliwe (bez konieczności przeprowadzania dodatkowych badań). Dla dodatkowej motywacji, sprawdź na końcu tego artykułu, gdzie podajemy pięć powodów, dla których powinieneś dać sobie pochwałę za naukę hiszpańskiego online. Vamos!

10 najlepszych kursów hiszpańskiego online

Przy tak wielu możliwościach nauki hiszpańskiego online, ważne jest, aby znaleźć kurs lub zajęcia, które odpowiadają Twoim potrzebom, budżetowi i stylowi nauki. Stworzyliśmy aktualną listę wysokiej jakości kursów i zajęć z języka hiszpańskiego, jak również to, w czym się wyróżniają.

 • Preply: Najlepszy do prowadzenia zajęć na żywo w systemie 1 na 1
 • Międzynarodowy Kurs Intensywny Cervantes Escuela: Najlepszy dla zajęć intensywnych
 • Baselang: Najlepszy dla metod naturalnych
 • Hiszpański Coffeebreak: Najlepszy dla lekcji w małych porcjach
 • The News in Slow Spanish: Najlepszy dla lekcji audio
 • Chatterbug: Najlepsze dla materiałów do samodzielnej nauki
 • Kanał YouTube Spanishdict: Najlepszy dla lekcji na YouTube
 • Coursera: Najlepszy dla specjalistycznych kursów hiszpańskiego
 • AilMadrid: Najlepsze dla zajęć grupowych
 • Babbel: Najlepszy dla lekcji z wykorzystaniem aplikacji

Jesteś ciekawy? Sprawdź nasze zestawienie wiodących na rynku kursów hiszpańskiego online.

1. Preply

Najlepsze dla zajęć na żywo 1 na 1

Oczywiście jesteśmy trochę nieobiektywni! Ale mamy dobry powód, aby wierzyć, że Preply to świetna opcja do nauki hiszpańskiego. Preply to baza danych korepetytorów online z kilkudziesięciu języków. Możesz filtrować naszą listę korepetytorów, aby znaleźć idealnego dla siebie korepetytora języka hiszpańskiego - biorąc pod uwagę, kiedy są dostępni, czy są native speakerami, jakiego rodzaju języka hiszpańskiego uczą i, co ważne, ile kosztują ich lekcje. Lekcje zaczynają się od około 5 dolarów za godzinę i są prowadzone jeden na jeden, więc jest to znacznie lepsza cena niż siedzenie w klasie i dzielenie uwagi profesora z tuzinem innych studentów.

W przeciwieństwie do wielu kursów online, lekcje Preply opierają się na mówieniu. Z naszego doświadczenia wynika, że nawet najbardziej nieśmiały uczeń czuje się komfortowo, mówiąc po hiszpańsku na prywatnym czacie wideo z miłym korepetytorem. Jest to psychologicznie bezpieczna przestrzeń, w której można zacząć ćwiczyć na głos, a tym samym szybki sposób na osiągnięcie poziomu konwersacyjnego. Co najlepsze, nie ma tu sztywnego programu nauczania. Ty i Twój korepetytor możecie swobodnie decydować, na czym powinny się skupić lekcje, ile zadań domowych zadać i jak często się spotykać. Spróbuj, a będziesz zaskoczony swoimi postępami w nauce języka hiszpańskiego.

2. Międzynarodowy Kurs Intensywny w Cervantes Escuela

Najlepsze dla intensywnych zajęć

Uczęszczanie do szkoły językowej wiąże się z pewnym prestiżem. Dla niektórych osób uczących się jest to prawdziwy atut: w końcu to kolejne nazwisko, które możesz dodać do swojego CV. Jeśli zależy Ci na zdobyciu umiejętności posługiwania się językiem hiszpańskim w znanej instytucji, ale chcesz uczyć się online, kursy na odległość w Cervantes Escuela International są rozwiązaniem, które warto rozważyć. Międzynarodowa Szkoła Cervantesa jest uznawana przez prestiżowy Instytut Cervantesa, oficjalną instytucję rządu hiszpańskiego zajmującą się promowaniem nauki języka hiszpańskiego.

Intensywne kursy Cervantesa są oferowane na kilku poziomach zaawansowania: A0, A2-B1, A1-B2 i C1+. Aby sprawdzić, czy wybrałeś kurs odpowiedni do swoich możliwości, przeprowadzany jest telefoniczny test oceniający. Słowo "intensywny" nie jest przesadą. Kursanci powinni uczestniczyć w 10 godzinach zajęć grupowych przez Skype'a, a następnie poświęcić 40 godzin na naukę. Na koniec otrzymują certyfikat potwierdzający osiągnięcia. Cena 440 euro za cztery tygodnie jest dość wysoka. Jeśli jednak chcesz skorzystać z formatu i tempa tradycyjnego kursu językowego, ale nie możesz dotrzeć tam osobiście, jest to najbliższy substytut online.

3. Baselang

Najlepszy dla metod naturalnych

Baselang to dobra opcja dla tych, którzy chcą nauczyć się jak najwięcej hiszpańskiego w krótkim czasie. Oferuje on nieograniczone lekcje hiszpańskiego za pośrednictwem czatu wideo za 149 USD miesięcznie. To prawda, że jest to dużo pieniędzy z góry, ale jeśli zobowiążesz się do wzięcia trzech lub czterech lekcji tygodniowo, koszt każdej lekcji jest stosunkowo niski. Baselang oferuje również opcję nauki "bez gramatyki", gdzie można uczyć się hiszpańskiego "jak dziecko", bez zapamiętywania tabel koniugacyjnych - co jest doskonałe, jeśli czytanie o el imperativo przyprawia Cię o zimny pot!

Baselang jest świetny dla tych, którzy mają czas, aby w pełni wykorzystać ofertę "nielimitowanych lekcji": studenci uniwersytetu na wakacjach, ludzie mający przerwę w karierze lub emeryci. Osoby uczące się powinny jednak uważać na efekt bufetu, w którym wszystko można zjeść: to uczucie, kiedy zapłaciłeś ustaloną cenę, ale nie czujesz się już tak głodny. O ile nie jesteś osobą, która dobrze znosi presję, tańszym rozwiązaniem może okazać się skorzystanie z usługi, w której lekcje online można kupować pojedynczo i brać je w tempie odpowiadającym twojemu stylowi życia.

4. Coffeebreak Spanish

Najlepsze dla lekcji w małych grupach

Jeśli myśl o lekcjach przez Skype'a, na których można się uczyć do woli, napawała Cię strachem, Coffeebreak Spanish jest na drugim końcu spektrum możliwości. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą się uczyć hiszpańskiego, ale mogą poświęcić tylko trochę czasu - około jednej przerwy na kawę - na naukę każdego dnia. "Lekcje" na tym kursie mają formę 15-20-minutowych podcastów, a każda seria jest podzielona z grubsza na poziomy - zupełnie początkujący, średnio zaawansowany, średnio zaawansowany i zaawansowany.

Jeśli chcesz po prostu słuchać podcastów, są one dostępne za darmo we wszystkich głównych aplikacjach do słuchania. Jeśli jednak zależy Ci na interaktywnych materiałach, możesz kupić pełny kurs za około 100 dolarów za sezon. Każdy poziom zawiera 40 dodatkowych lekcji audio uzupełniających podcasty, 40 lekcji wideo i 40 plików z notatkami z lekcji. Ponieważ nie jest to abonament, po zapłaceniu tej jednorazowej kwoty możesz korzystać z tych zasobów na zawsze!

Jeśli chcesz osiągnąć poziom konwersacyjny, prawdopodobnie będziesz musiał uzupełnić swoje lekcje hiszpańskiego z Coffeebreak interaktywnymi ćwiczeniami z mówienia. Niemniej jednak kurs ten jest wart swojej ceny, a podcast ma bardzo wiernych fanów.

5. Wiadomości w wolnym tempie po hiszpańsku

Najlepszy dla lekcji audio

The News in Slow Spanish to kolejny kurs oparty na podcaście. Ten kurs robi to, co jest napisane na blasze: jest to audycja audio z wiadomościami ze świata, w wolnym tempie, w języku hiszpańskim dla średnio zaawansowanych. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy są znudzeni schematycznymi programami nauczania, które zawsze zaczynają się od tych samych tematów.

Śledzenie programu informacyjnego w języku hiszpańskim jest o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiesz, jakie tematy są aktualnie na pierwszych stronach gazet i będziesz w stanie je usłyszeć. Co więcej, jeśli już teraz masz nawyk słuchania wiadomości, to ten program doskonale wpisze się w Twoją dotychczasową rutynę! Nowe podcasty są dodawane prawie codziennie, więc zawsze znajdziesz coś aktualnego.

Jak na kursy języka hiszpańskiego, cena jest przystępna i wynosi 22,90 USD miesięcznie. Pierwsze siedem dni jest darmowych, więc możesz przetestować kurs przed wydaniem pieniędzy. Po raz kolejny, nie ma tu żadnych ćwiczeń w mówieniu, co prawie na pewno powstrzyma Cię przed osiągnięciem poziomu konwersacyjnego. Niektórzy poligloci twierdzą jednak, że ćwiczenie rozumienia ze słuchu jest sekret nauki nowych języków. Jeśli jesteś cierpliwy, ale nie lubisz pracować z podręcznikiem, ten kurs oparty na podcastach jest przydatną opcją.

6. Chatterbug

Najlepsze materiały do samodzielnej nauki

Nie wiesz, czy brać lekcje przez Skype'a, czy zainwestować w kurs online do samodzielnej nauki? Chatterbug to świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć obie te opcje. Można wykupić dostęp do materiałów do samodzielnej nauki języka hiszpańskiego, ale dostępne są również lekcje wideo na żywo z korepetytorami online. Jak twierdzi Chatterbug, te dwie rzeczy pasują do siebie "jak orzeszek ziemny i galaretka".

Ceny są dość elastyczne. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej lekcji na żywo chcesz mieć, tym więcej zapłacisz. Pakiet "lite", z jedną lekcją na żywo w miesiącu i pełnym dostępem do treści online, kosztuje 20 dolarów. Najpopularniejszy pakiet "poważny" kosztuje 140 dolarów miesięcznie i oferuje osiem lekcji na żywo, z możliwością dokupienia kolejnych.

Niektórzy recenzenci skarżą się na błędy w materiałach do samodzielnej nauki, ale za 20 dolarów miesięcznie nie da się ukryć, że jest to dobry stosunek jakości do ceny. Osoby uczące się uważają, że lekcje na żywo są najbardziej efektywne, ponieważ dają możliwość omówienia wszelkich problemów w czasie rzeczywistym, z biegłym mówcą. Lekcje te kosztują około 18 USD za 45 minut rozmowy 1 na 1 przez skype'a - jeśli jest to główny aspekt Chatterbug, który Cię interesuje, możesz znaleźć lepszą ofertę gdzie indziej.

7. Kanał YouTube Spanishdict

Najlepszy dla lekcji na YouTube

Jeśli kiedykolwiek brałeś udział w kursie online, wiesz, że termin "kurs online" jest często używany jako skrót oznaczający "serię filmów instruktażowych". W związku z tym nie ma powodu, aby kanał na YouTube nie był równie wartościowy jak seria filmów sprzedawanych jako kurs online. Kanał YouTube Spanishdict jest dowodem tej logiki!

Spanishdict.com to wielka marka w świecie nauki hiszpańskiego online, a ich strona oferuje cały pakiet darmowych materiałów do odkrycia. Ich kurs na YouTube jest podzielony na cztery listy odtwarzania lub "tomy", które wyjaśniają słownictwo i gramatykę na poziomie od podstawowego do średnio zaawansowanego. Są one całkowicie bezpłatne i łatwe do naśladowania. Nie ma towarzyszących im ćwiczeń, więc będziesz potrzebować wspaniałej motywacji, aby potraktować ten kurs jako kurs, a nie serię filmów na YouTube. Niemniej jednak można tu znaleźć wiele dobrze zaprezentowanej wiedzy fachowej. W komentarzach mówi się, że to "Dora Odkrywca dla dorosłych" - muy bien!

8. Coursera

Najlepsze kursy specjalistyczne języka hiszpańskiego

Czy w erze cyfrowej naprawdę istnieje potrzeba fizycznego udania się na wielki uniwersytet, aby uzyskać kwalifikacje z wielkiego uniwersytetu? Ludzie stojący za Courserą stanowczo twierdzą, że nie. Coursera to platforma edukacyjna pełna kursów online, tworzonych przez najlepsze uniwersytety z całego świata - inaczej zwanych MOOCs (Massive Open Online Courses).

Zapisując się na kurs na Courserze, oglądasz wykłady wideo, wypełniasz zadania i quizy. Ceny są zróżnicowane, ale większość kursów możesz "zaliczyć" za darmo, co oznacza, że będziesz musiał zapłacić tylko wtedy, gdy będziesz chciał uzyskać opinię profesora na temat swojej pracy lub oficjalne potwierdzenie kwalifikacji. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych uniwersytetów, dostępne są również stypendia dla tych, którzy nie mogą sobie pozwolić na opłacenie kursu.

Kolejną wielką zaletą jest to, że kursy Coursera często specjalizują się w konkretnych dziedzinach. Istnieje specjalny kurs do nauki hiszpańskiego medycznegona przykład, lub jeden dla sport i podróże. To prawda, że brak praktyki w mówieniu może Cię powstrzymać, ale jeśli chcesz uzyskać prestiżowe i specjalistyczne kwalifikacje, to zdecydowanie jest to opcja, którą warto rozważyć.

9. AilMadrid

Najlepszy dla zajęć grupowych

Wyobraź sobie, że ktoś wszedł do szkoły językowej i powiedział "przenieśmy całą tę operację online". To jest dokładnie to, co stało się z AilMadrid, szkołą językową w stolicy Hiszpanii, podczas pandemii Covid-19. Obecnie szkoła oferuje 20 różnych zajęć online tygodniowo, a ceny kursów intensywnych zaczynają się od 142 euro. Kursy są oferowane na wszystkich poziomach CEFR i opierają się na lekcjach wideo-rozmowy, które trwają po 50 minut każda. Dostępne są opcje nauki w pełnym wymiarze godzin lub nauki długoterminowej w mniejszych porcjach.

Jedną z głównych rzeczy, które wyróżniają AilMadrid, jest nacisk na społeczny aspekt nauki w szkole językowej. Będziesz przebywać w "wirtualnej klasie" z 6-8 innymi studentami, będziesz mieć możliwość prywatnego czatowania oraz pracy w parach i grupach. Organizowane są również nieformalne zajęcia pozalekcyjne, takie jak w tradycyjnych szkołach językowych - trzy w tygodniu - takie jak zwiedzanie muzeów online czy lekcje tańca salsy.

Zaangażowanie w "tradycyjną szkołę językową" jest trochę dziwne, ale przynajmniej wiesz, że będziesz korzystać z wypróbowanych i sprawdzonych metod. Może nawet poznasz nowych internetowych przyjaciół!

10. Babbel

Najlepsza dla lekcji opartych na aplikacjach

Na koniec: wyróżnienie dla słynnej aplikacji do nauki języków obcych. Babbel jest często porównywany z Duolingo, ale jego oferta dla uczniów jest zupełnie inna. Została zaprojektowana tak, aby traktować ją jako kurs o niskiej intensywności, a nie jako grę. W trakcie 20-minutowych interaktywnych "lekcji" użytkownik zapoznaje się z zasadami gramatycznymi i konwencjami słownictwa, które są idealne dla osób na poziomie początkującym, bez pomijania zawiłości. Kurs zawiera również sekcję flashcard, która pozwala na szybkie powtórzenie słownictwa.

Najciekawsze w tym kursie jest to, że nie trzeba go przerabiać, aby odblokować nowe sekcje. Możesz przeskakiwać w przód i w tył do tematów, które nie dają Ci spokoju. Jeśli naprawdę utknąłeś na różnicy między zaimkiem bezpośrednim a pośrednim, możesz powtarzać lekcję tak długo, jak będzie to potrzebne! Jeśli chcesz przejść dalej, aby nauczyć się kilku zwrotów z języka hiszpańskiego biznesowego, to również nie jest problem.

Pod względem cenowym Babbel jest stosunkowo drogi, jak na aplikacja do nauki języków obcychale relatywnie tani, jeśli traktować go jako kurs językowy: 12,95$/miesiąc za 1 miesiąc, 8,95$/miesiąc za 3 miesiące, 7,45$/miesiąc za 6 miesięcy i 6,95$/miesiąc za rok.

Oczywiście, aby naprawdę opanować język hiszpański, będziesz potrzebował praktyki w mówieniu na żywo. Jeśli jednak mieszkasz już w kraju hiszpańskojęzycznym, pracujesz z korepetytorem lub partnerem z wymiany językowej, Babbel może być niedrogim sposobem na utrwalenie znajomości gramatyki hiszpańskiej i zbudowanie podstawowego słownictwa.

5 korzyści z nauki hiszpańskiego online

Wyobraź sobie, że musiałbyś czekać, aż twój profesor przewinie taśmę za każdym razem, gdy chciałbyś usłyszeć hiszpański na głos... brzmi to szalenie nieefektywnie i ograniczająco, prawda? To tylko jeden z powodów, dla których mamy zaszczyt rozwijać nasze umiejętności językowe w erze cyfrowej. Dzięki kursom online możesz teraz:

1. Ucz się według własnego harmonogramu

Najlepszym sposobem na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie języka hiszpańskiego jest stworzenie planu nauki i trzymanie się go przez długi czas. Skuteczny plan nauki to taki, który ma rozmach, ale jednocześnie pasuje do Twojego stylu życia. Zajęcia online są bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o osiągnięcie tego celu!

Najlepsze kursy online wymagają poświęcenia wystarczającej ilości czasu i energii, aby przybliżyć Cię do osiągnięcia celów związanych z płynnością. Jednakże, w przeciwieństwie do tradycyjnych zajęć stacjonarnych, nie są one tak wymagające, by zdominować Twój wolny czas! Wiele zajęć online pozwala na pracę we własnym tempie i jest bardzo elastycznych. Oznacza to, że nigdy nie będziesz się spieszyć, by zdążyć na zajęcia po pracy w deszczu, ani nie będziesz musiał planować swojego życia towarzyskiego tak, by zdążyć na zajęcia. A co najlepsze, nawyk uczenia się, który można łatwo pogodzić z innymi zobowiązaniami, ma większe szanse utrzymać się przez dłuższy czas.

2. Uczyń dowolne miejsce swoją klasą

Jedną z największych korzyści płynących z nauki czegokolwiek online jest to, że nie jesteśmy już związani geograficznie z naszymi celami językowymi. Nie musisz już podróżować do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej, a jeśli mieszkasz w małym mieście, w którym nie ma szkoły językowej lub uniwersytetu, możliwość nauki hiszpańskiego online jest absolutnym przełomem!

Nawet jeśli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania są możliwości nauki języka hiszpańskiego osobiście, elastyczność nauki zdalnej nadal przynosi ogromne korzyści. Jeśli czujesz się zmęczony po pracy, o wiele łatwiej będzie Ci przekonać się do rezygnacji z lekcji, jeśli będzie się ona odbywać w Twoim domu, na Twojej kanapie. A co najlepsze, nie tracisz na jakości. Według niedawnych badań przeprowadzonych przez MITkursy online są tak samo skuteczne, jak kursy prowadzone w klasie lub w sali wykładowej.

3. Ciesz się lżejszym procesem uczenia się

Dla wielu osób, które w dorosłym życiu uczą się nowego przedmiotu, decyzja o "powrocie do szkoły" może wiązać się z mieszanymi emocjami. Czy pamiętasz, jakie to było uczucie, gdy jako dziecko siedziałeś w klasie? Jak się wtedy czułeś? O ile Waszą szkołą nie był Hogwart, "nuda", "zmęczenie" i "frustracja" mogą znaleźć się wyżej na liście niż "inspiracja".

Na szczęście nauka online to najbardziej rozrywkowy sposób nauki hiszpańskiego, jaki istnieje, z wyjątkiem ucieczki i dołączenia do meksykańskiego cyrku. Aplikacje do nauki języków obcych zostały opracowane tak, aby utrzymać naszą uwagę, wykorzystując te same techniki, które sprawiają, że gry wideo są tak wciągające i satysfakcjonujące. Dzięki nauce online możesz pracować nad swoim hiszpańskim słownictwem, przeglądając jednocześnie telefon! Jest to o wiele mniej stresujące dla uczących się hiszpańskiego niż wertowanie ćwiczeń gramatycznych w podręczniku.

4. Zdobądź tę samą wiedzę za mniejsze pieniądze

Zajęcia w szkole językowej nie są - przynajmniej tradycyjnie - elastyczne pod względem ceny. Cena, którą widzisz w broszurze, jest ceną za dany kurs i jeśli nie możesz jej zapłacić, nie masz szans na naukę. Z kolei kursy online są oferowane w każdym przedziale cenowym. Jeśli któryś z nich nie odpowiada Twojemu budżetowi, zawsze można rozważyć inną opcję.

W końcu, jeśli uczęszczasz na tradycyjny kurs językowy, płacisz nie tylko za materiały do nauki i wiedzę nauczyciela, ale także za wynajem, wynajem, wynajem mieszkania i inne opłaty. Płacisz także za wynajem, umeblowanie i ogrzewanie sali lekcyjnej, za dodatkowe opłaty, aby zajęcia mogły być prowadzone, jeśli nie ma na nie pełnej liczby uczestników, a także za fizyczne, drukowane kopie wszystkich materiałów.

Kursy online są tańsze dla profesorów, więc są też tańsze dla studentów. W serwisie Preply możesz na przykład przefiltrować naszą listę korepetytorów języka hiszpańskiego według stawki za godzinę. Jest to świetny sposób, aby nauczyć się tych samych umiejętności bez wydawania dużych pieniędzy.

5. Spersonalizowane lekcje

Za każdym razem, gdy idziesz na nowe zajęcia z hiszpańskiego dla początkujących, pierwsze kilka miesięcy będzie bardzo podobne, niezależnie od tego, w którym miejscu świata się znajdujesz. Nauczysz się podstawowych powitań, alfabetu, jak się przedstawić i rozmawiać o codziennych sprawach. Nie ma w tym nic złego, taka jest konwencja, ponieważ wszystkie te rzeczy stanowią niezbędną podstawę do dalszej nauki!

Ale co, jeśli miałeś już kilka falstartów z nauką hiszpańskiego i znasz już te podstawy? A może po prostu jesteś znudzony tego typu materiałami? Kursy online można znacznie lepiej dostosować do własnych preferencji.

Na przykład, jeśli skorzystasz z usług korepetytora online, takiego jak Preplymożesz poprosić korepetytora, aby skupił się na elementach języka hiszpańskiego, których chciałbyś się nauczyć. Być może jesteś zadowolony z samodzielnego wykonywania mechanicznych ćwiczeń gramatycznych, ale potrzebujesz prawdziwego człowieka, z którym mógłbyś ćwiczyć mówienie. Być może chcesz nauczyć się słownictwa, które będzie Ci potrzebne podczas wakacji na szlaku turystycznym! Niezależnie od Twoich preferencji, zawsze jest coś, co Twój nauczyciel może zrobić, aby spersonalizować zajęcia.

Krótkie posłowie

Najlepszy kurs hiszpańskiego online dla Ciebie będzie zależał wyłącznie od Twoich priorytetów i celów. Mam nadzieję, że ta lista dała Ci lepsze wyobrażenie o różnych dostępnych opcjach i że zadajesz teraz właściwe pytania, aby znaleźć swój idealny kurs online: jakie style uczenia się do mnie przemawiają? Jaki jest mój budżet? Ile czasu w tygodniu mogę na to poświęcić? Czy chcę uczyć się długo czy krótkookresowo?

Uważamy, że oferta Preply jest najsilniejsza ze względu na swoją prostotę, cenę i skupienie się na umiejętności, która jest najważniejsza - Twoim hiszpańskim mówionym! Jeśli jednak poświęcisz wystarczająco dużo czasu i energii na którykolwiek z tych dobrze skonstruowanych kursów, prawdopodobnie będziesz zachwycony wynikami. Disfruta chicos!

Oferujemy korepetycje online z ponad 50 języków.

Preply to jedna z wiodących platform edukacyjnych, która zapewnia lekcje 1 na 1 z certyfikowanymi korepetytorami.

 • Znajdź mojego korepetytora hiszpańskiego online teraz
 • 1456 opinii, "Doskonały"