loader
Blog

TŁUMACZENIE I REDAKCJA NAUKOWA W NAUKACH HUMANISTYCZNYCH

Podczas redagowania pracy naukowej w dziedzinie nauk humanistycznych, artykuły będą poddawane ciężkiej kontroli przed zaakceptowaniem ich do publikacji. Uniknij odrzucenia swojej pracy, wybierając eksperta ALE do wykonania redakcji naukowej lub tłumaczenia Twoich ważnych badań.

Tłumacz lub redaktor Twojego projektu będzie zarówno specjalistą w języku oryginału, jak i native speakerem języka docelowego, a także uznanym ekspertem w Twojej dziedzinie. Nasz unikalny system 5 kroków gwarantuje, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani z pracy tłumacza/redaktora i że Państwa praca będzie gotowa do publikacji. Oferujemy bezpłatną próbną edycję fragmentu tekstu przez wielu naszych pracowników, abyś mógł przekonać się o wzorowym poziomie naszej pracy i wybrać najlepszą osobę do tego zadania, zanim zaczniesz.

Edycja i tłumaczenia z dziedziny nauk humanistycznych

Mamy duże doświadczenie w redagowaniu i tłumaczeniu artykułów i treści dla różnych działów nauk humanistycznych.

 

Ekonomia Tłumaczenia i edycja

Przetłumaczyliśmy i zredagowaliśmy szeroki zakres prac ekonomicznych, od historii gospodarczej do historii współczesnej teorii ekonomii. Nasze usługi w zakresie redagowania i tłumaczenia tekstów ekonomicznych są zawsze wykonywane przez ekspertów znających się na danej dziedzinie i okresie czasu.

Tłumaczenia i redakcja tekstów z zakresu religioznawstwa

Tłumaczenie prac naukowych i rozpraw z zakresu religioznawstwa jest popularną usługą poszukiwaną przez klientów ALE. Szczególne specjalizacje, w których ALE jest liderem, to studia chrześcijańskie, studia żydowskie i filozofia żydowska, studia biblijne, studia nad Talmudem i studia islamskie.

filozofia

Filozofia Tłumaczenia i redakcja

Współpracujemy z naszymi tłumaczami i redaktorami filozofii, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat Twojego kierunku studiów i wiedzą, jak udoskonalić Twoje stypendium, aby mogło zostać złożone w wybranej przez Ciebie publikacji. Nasze dziedziny obejmują Filozofię Ogólną, Epistemologię, Filozofię Polityczną, Estetykę, Etykę i wiele innych.

Zajmujemy się również edycją i tłumaczeniem w następujących dziedzinach nauk humanistycznych:

  • Archeologia Redagowanie i tłumaczenie
  • Tłumaczenia artystyczne Edycja i tłumaczenia
  • Studia azjatyckie Edycja i tłumaczenia
  • Kultura Redagowanie i tłumaczenie
  • Gender Studies Edycja i Tłumaczenia
  • Lingwistyka Edycja i Tłumaczenia
  • Literaturoznawstwo Edycja i Tłumaczenia
  • Muzykologia Edycja i tłumaczenie
  • Sztuki performatywne Redakcja i tłumaczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu, korekcie i redakcji tekstów naukowych z dziedziny nauk humanistycznych. W rzeczywistości nasza firma nosiła pierwotnie nazwę Humanities Translations i jest to nasza pierwsza i największa dziedzina działalności.